Kurs wózki widłowe bydgoszcz
biuro@uprawnienia.com
tel. 608044008 - Bydgoszcz 52 322 92 58

Szukaj:

Kursy specjalistyczne

Potrzebujesz kompleksowego i profesjonalnie przeprowadzonego szkolenia dla Ciebie lub pracowników Twojego przedsiębiorstwa? Zgłoś się do nas, a zorganizujemy kurs sep, spawaczy czy koparki lub ładowarki. Zdobądź nowe kwalifikacje sprawnie i przystąp do nowej pracy lub negocjacji z pracodawcą o podwyżkę związaną z przyswojeniem nowych umiejętności. Każde z przeprowadzanych przez naszych specjalistów szkoleń zwieńczone jest otrzymaniem oficjalnego certyfikatu potwierdzającego zdobycie wiedzy teoretycznej lub/i praktycznej.

Uprawnienia sep, elektryczne czy na wózki widłowe – dlaczego warto?

Każde szkolenie, czy to obejmujące kurs spawacza, czy obsługę podnośników, zwiększa Twoją atrakcyjność na rynku pracy. Oznacza to, iż otwierają się możliwości zdobycia wyższego stanowiska w obecnej firmie lub przechodząc do przedsiębiorstwa konkurencyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych profesjonalnie oraz przejrzyście prowadzonych kursów szkoleniowych będących szansą na lepszą przyszłość.

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA NA MIEJSCU W PAŃSTWA FIRMIE - biuro@uprawnienia.com

Uprawnienia elektryczne 1kV 

wniosek kwalifikacyjny do pobrania
szybki kontakt: michalina@uprawnienia.com -tel. 608 041 101

Kurs F gazy

Certyfikat F-gazowy dla personelu dokonującego napraw, konserwacji lub serwisowania, odzysku, likwidacji oraz  kontroli szczelności w stacjonarnych i w mobilnych urządzeniach chłodniczych.

michalina@uprawnienia.com tel. 608 041 101

Uprawnienia cieplne lub gazowe można zdobyć jako eksploatacja i dozór w zakresie czynności: obsługa, konserwacja, remonty, montaż oraz prac kontrolno pomiarowych. Po ukończonym szkoleniu przystętpuję się do egzaminu wewnętrznego następnie do Państwowowego po którym można zdobyć uprawnienia kwalifikacyjne niezbędne do wykonywania zawodu palacza co wod kan, konserwatora urzadzeń technicznych jak klimatyzacja, wentylacja, monteraz urządzeń gazowych. Po zdanym egzaminie otrzymuje się książeczkę z unikatowym numerem z którym wyrabiamy pieczątkę serwisanta. Powyższe uprawnienia są przepustką na szkolenia komercyjne znanych marek urządzen grzewczych oraz do bycia ich przedstawicielem.
wniosek kwalifikacyjny do pobrania:  ciepło grupa II, gaz grupa III
szybki kontakt: michalina@uprawnienia.com -tel. 608 041 101

Uprawnienia spawacza można zdobyć w wersji podstawowej lub zaawansowanej czyli ponadpodstawowej. Każdy kursant podchodzi do egzaminu i po jego zdaniu otrzyma certfyikat TUV wraz z książką spawacza na uprawnienia do spawania konstrukcji metalowych czyli MAG 135 lub do delikatniejszych elementów ze stali nierdzewnej czyli TIG - 141. Są to metody najpopularniejsze wśród pracodawców. Inne metody to 111, 311, 131.   
szybki kontakt: magda@uprawnienia.com -tel. 662 067 715

Szkolenia dla rolników, osób używających i sprzedających środki ochrony roślin

Uprawnienia UDT to nic innego jak obsługa lub konserwacja urządzeń transportu bliskiego takich jak: suwnice, wciągarki, żuraw wieżowy, podesty ruchome, podnośniki, dźwigi towarowo osobowe, hds, karuzele, schody ruchome. Powyższe uprawnienia można zdobyć po nabyciu odpowiedneiej wiedzy technicznej i tej związanej z przepisami Urzędu Dozoru Technicznego. Po ukończonym kursie i zdanym egzaminie wewętrznym odbędzie się egzamin Państwowy po kórym uczestnik może zdobyć uprawnienia ważne bezterminowo w tym zawarte są języki obce.

 szybki kontakt: udt@uprawnienia.com -tel. 602 222 529

 

Uprawnienia na wózki widłowe można zdobyć po kursie, po którym odbywa się egzamin teoretyczny i praktyczny. Kwalifikacje sa w j. polskim , angielskim i niemieckim do tego jest wymiana butli gazowej. Szkolenie i dokument jest sygnowany systemem Jakości ISO i UDT CERT. Uprawnienia można zdobyć na wózki akumulatorowe, spalinowe i gazowe. egzamin UDT

szybki kontaktudt@uprawnienia.com tel. 602222529

 

 

 

Uprawnienia na sprzęt ciężki m.innymi kurs na koparkoładowarkę można zdobyć tylko po kursie w Ośrodku wskazanym przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej po którym odbywa się egzamin Państwowy. Uprawnienia które można zdobyć dotyczą obsługi: koparki, ładowarki, koparko-ładowarki, zagęszczarki, ubijaków wibracyjnych, narzędzi udarowych ręcznych.

szybki kontakt:ilona@uprawnienia.com -tel. 663 412 906

ODEKA Szkolenia Zawodowe, kurs wózki widłowe, kurs elektryka ul. Toruńska 288, 85-880 Bydgoszcz
tel. 608044008, e-mail: biuro@uprawnienia.com