Kurs wózki widłowe bydgoszcz
biuro@uprawnienia.com
tel. 608044008 - Bydgoszcz 52 322 92 58

Szukaj:

O nas

ODEKA Szkolenia Zawodowe strukturach Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich działa od 1961 roku. Od samego początku naszej działalności zajmujemy się szkoleniami zawodowymi, które są prowadzone zarówno dla osób prywatnych, przedsiębiorstw, jak i instytucji państwowych. Realizujemy projekty unijne, a niektóre z nich zostały nagrodzone i opisane w specjalnych broszurach promujących zatrudnienie.

ośrodek odeka kurs sep

 

Jakie kursy organizujemy?

W ramach prowadzonych działań zajmujemy się organizacją bardzo wielu szkoleń. Są nimi przede wszystkim:
- kurs elektryczny,
- kurs hds,
- kurs na wózki widłowe,
- kurs spawacza i wiele innych.

 

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Z nami mogą Państwo zdobyć uprawnienia Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Prowadzimy bowiem kurs SEP i kurs SEP 1kV. Nasz ośrodek organizuje również szkolenia związane z obsługą urządzeń, takich jak:
- dźwigi,
- podnośniki,
- suwnice,
- żurawie
- hydrauliczne dźwigi samochodowe i inne.

Wszystkie nasze szkolenia oraz kursy gwarantują najwyższą jakość i umożliwiają zdobycie pożądanych na rynku pracy umiejętności. Szkolenia i egzaminy prowadzimy w całej Polsce, a siedziba główna znajduje się w Bydgoszczy. Niezależnie czy jest to kurs elektryczny, kurs spawacza czy kurs na wózki widłowe, zawsze zapewniamy kadrę wykwalifikowanych instruktorów gotowych przekazać praktyczną wiedzę.

 

Dlaczego właśnie my?

Posiadamy szereg referencji oraz certyfikatów (w tym ISO 9001, UDT- CERT). Jesteśmy jednostką certyfikowaną przez Kuratorium Oświaty (WSiR/KM/4290/4/09) oraz wpisani przez Wojewódzki Urząd Pracy do rejestru instytucji szkoleniowych (2.04/00113/20080). Jesteśmy członkiem Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Pracodawców Lewiatan, a także Pracodawców Pomorza i Kujaw. Przy Ośrodku działa Państwowa Komisja Egzaminacyjna która prowadzi egzaminy elektryków, ciepłowników i gazowników. Jako certyfikowany Ośrodek spawaczy przeprowadzamy kursy spawalnicze i egzaminujemy spawaczy nadając uprawnienia między innymi TUV.

Podczas prowadzonych zajęć każdy kursant może liczyć na indywidualne podejście. Pomagamy w dobraniu odpowiednich kwalifikacji tak, aby uczestnik kończący szkolenie był atrakcyjny dla przyszłego pracodawcy.

 

 

Od 1 września 2022 roku Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP Firma Franszyzingowa Henryk Wojciechowski realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Optymalizacja procesu realizacji kursów zawodowych poprzez wdrożenie oprogramowania do całościowego zarządzania realizacją usług.”

Celem projektu jest zmiana sposobu świadczenia usług poprzez przejście od formy tradycyjnych dokumentów i komunikacji do dokumentów i komunikacji elektronicznej oraz wdrożenie narzędzi do kształcenia na odległość.

Projekt przewiduje stworzenie i wdrożenie autorskiego oprogramowania do zarządzania procesem realizacji kursów zawodowych, które umożliwi usprawnienie pracy na wszystkich etapach świadczenia usług. System będzie posiadał moduły dedykowane dla pracowników firmy, jego klientów biznesowych oraz dla kursantów.

Wartość projektu: 300 000 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 255 000 PLN 

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 6.2 Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji – Bony na cyfryzację Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

ODEKA Szkolenia Zawodowe, kurs wózki widłowe, kurs elektryka ul. Toruńska 288, 85-880 Bydgoszcz
tel. 608044008, e-mail: biuro@uprawnienia.com