biuro@uprawnienia.com
tel. 608044008 - Bydgoszcz 52 322 92 58

Szukaj:

O nas

Ośrodek Doskonalenia Kadr w strukturach Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich działa od 1961 roku. Od samego początku naszej działalności zajmujemy się szkoleniami zawodowymi, które są prowadzone zarówno dla osób prywatnych, przedsiębiorstw, jak i instytucji państwowych. Realizujemy projekty unijne, a niektóre z nich zostały nagrodzone i opisane w specjalnych broszurach promujących zatrudnienie.

ośrodek odeka kurs sep

 

Jakie kursy organizujemy?

W ramach prowadzonych działań zajmujemy się organizacją bardzo wielu szkoleń. Są nimi przede wszystkim:
- kurs elektryczny,
- kurs hds,
- kurs na wózki widłowe,
- kurs spawacza i wiele innych.

 

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Z nami mogą Państwo zdobyć uprawnienia Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Prowadzimy bowiem kurs SEP i kurs SEP 1kV. Nasz ośrodek organizuje również szkolenia związane z obsługą urządzeń, takich jak:
- dźwigi,
- podnośniki,
- suwnice,
- żurawie
- hydrauliczne dźwigi samochodowe i inne.

Wszystkie nasze szkolenia oraz kursy gwarantują najwyższą jakość i umożliwiają zdobycie pożądanych na rynku pracy umiejętności. Szkolenia i egzaminy prowadzimy w całej Polsce, a siedziba główna znajduje się w Bydgoszczy. Niezależnie czy jest to kurs elektryczny, kurs spawacza czy kurs na wózki widłowe, zawsze zapewniamy kadrę wykwalifikowanych instruktorów gotowych przekazać praktyczną wiedzę.

 

Dlaczego właśnie my?

Posiadamy szereg referencji oraz certyfikatów (w tym ISO 9001, UDT- CERT). Jesteśmy jednostką certyfikowaną przez Kuratorium Oświaty (WSiR/KM/4290/4/09) oraz wpisani przez Wojewódzki Urząd Pracy do rejestru instytucji szkoleniowych (2.04/00113/20080). Jesteśmy członkiem Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Pracodawców Lewiatan, a także Pracodawców Pomorza i Kujaw. Przy Ośrodku działa Państwowa Komisja Egzaminacyjna która prowadzi egzaminy elektryków, ciepłowników i gazowników. Jako certyfikowany Ośrodek spawaczy przeprowadzamy kursy spawalnicze i egzaminujemy spawaczy nadając uprawnienia między innymi TUV.

Podczas prowadzonych zajęć każdy kursant może liczyć na indywidualne podejście. Pomagamy w dobraniu odpowiednich kwalifikacji tak, aby uczestnik kończący szkolenie był atrakcyjny dla przyszłego pracodawcy.

Osrodek Doskonalenia Kadr SIMP, ul. Toruńska 286, 85-880 Bydgoszcz
tel. 608044008, e-mail: biuro@uprawnienia.com