Kurs wózki widłowe bydgoszcz
biuro@uprawnienia.com
tel. 608044008 - Bydgoszcz 52 322 92 58

Szukaj:

Promocje

Oferowane przez nas kursy są podzielone na dwa moduły. Pierwszy z nich składa się z kursu elektrycznego, spawalniczego oraz transportu UDT. Drugi zaś to kurs na koparko-ładowarki oraz kurs montażysty rusztowań. Zakup dwóch kursów znajdujących się w tym samym module uprawnia do skorzystania z 5-procentowego rabatu. Nie czekaj i już dziś zadbaj o swój rozwój zawodowy!

 

Kurs elektryczny

Osoby odpowiedzialne za prowadzenie dozoru urządzeń elektrycznych powinny posiadać niezbędną wiedzę oraz umiejętności, które spowodują, że wykonywane czynności będą realizowane w sposób właściwy oraz bezpieczny. Prowadzony przez nas kurs elektryczny powstał, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających uczestników. Podczas zajęć poznasz wszelkie tajniki pracy w obszarze elektryki. Dla potwierdzenia umiejętności, każdy z organizowanych przez nas kursów kończy się egzaminem. Po jego zdaniu kursant może zdobyć uprawnienia do obsługi, konserwacji, remontów, a także montażu urządzeń i sieci do 1kV lub wyżej. Posiadany certyfikat uprawnia więc do podjęcia pracy w bardzo wielu obszarach. Każdy z uczestników przy zapisie na kurs otrzymuje materiały szkoleniowe, które będą niezbędne do nauki wszystkich poruszanych zagadnień. 

 

Kurs spawacza

W obecnych czasach praca spawacza jest niezwykle pożądanym zajęciem. Osoby wykonujące tę pracę znajdują zatrudnienie w bardzo wielu obszarach, między innymi w fabrykach samochodowych, w przemyśle metalowym, a także w stoczniach i kopalniach. Ze swojej strony oferujemy kurs spawacza, który jest prowadzony przez prawdziwych fachowców w branży. Zajmujemy się organizacją kursów nie tylko dla osób prywatnych, ale również dla firm i instytucji państwowych. Uczestnictwo w kursie oraz zdanie egzaminu spawalniczego upoważnia do podjęcia pracy w firmach wykonujących czynności spawalnicze na różnego rodzaju maszynach i urządzeniach. W ramach prowadzonych działań oferujemy kurs z wykorzystaniem metody TIG, MAG oraz MMA. Wszystko po to, by każda z osób znalazła najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. 

 

Kursy transportowe UDT

Urządzenia, takie jak suwnice, podesty, wózki jezdniowe oraz żurawie są użytkowane w bardzo wielu firmach. Aby jednak móc je obsługiwać, konieczne jest posiadanie odpowiedniego dokumentu. Organizowane przez nas kursy umożliwiają zdobycie uprawnień na obsługę najpopularniejszych maszyn i pojazdów wykorzystywanych w przedsiębiorstwach. Prowadzone szkolenia są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, jak również dla firm chcących wyszkolić swoich pracowników. Jednostką odpowiedzialną za wydanie uprawnień jest Urząd Dozoru Technicznego. W sytuacji, gdy kursant planuje podjąć pracę poza granicami kraju, istnieje możliwość wydania dodatkowego certyfikatu w języku angielskim.


Organizowane kursy są prowadzone w atmosferze sprzyjającej efektywnej nauce, dlatego nie czekaj i już dziś wybierz najodpowiedniejsze rozwiązanie dla siebie!

 

Kurs na koparko-ładowarki

Różnego rodzaju prace wykonywane na placach budowy wymagają użycia ciężkiego sprzętu. Aby jednak móc obsługiwać pojazdy, takie jak koparki czy ładowarki, konieczne jest posiadanie niezbędnych zezwoleń. Organizowane kursy są prowadzone przez prawdziwych fachowców odznaczających się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale również umiejętnościami praktycznymi. Dzięki temu prowadzone szkolenia są niezwykle efektywne. Zajmujemy się organizacją kursów uprawniających do obsługi urządzeń, takich jak koparko-ładowarka, betoniarka, walec, rozściełacz czy też remonter nawierzchni dróg. Powoduje to, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejszą propozycję dla swoich potrzeb. Dzięki organizowanym kursom, czynności podejmowane w pracy będą realizowane w sposób wydajny, a co najistotniejsze, maksymalnie bezpieczny. 

 

Kurs montażysta rusztowań

Aby prace wykonywane w obszarze budowlanym były realizowane w sposób bezpieczny, konieczne jest ukończenie różnego rodzaju kursów. Jednym z nich jest kurs montażysty rusztowań. Szkolenie to powinna ukończyć osoba, która w firmie budowlanej jest odpowiedzialna za właściwe stawianie konstrukcji rusztowań. Rusztowania te są niezbędne do wykonywania prac, takich jak ocieplanie, tynkowanie czy też malowanie budynku. Kurs montażysty rusztowań jest prowadzony przez niezwykle doświadczone osoby, co sprawia, że przekazywana wiedza może być w szybki sposób przyswojona przez uczestników.


Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Szeroka propozycja kursów powoduje, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

ODEKA Szkolenia Zawodowe, kurs wózki widłowe, kurs elektryka ul. Toruńska 288, 85-880 Bydgoszcz
tel. 608044008, e-mail: biuro@uprawnienia.com